Epilasyon

Günümüzde büyük bir konfor sağlayan epilasyon uygulamaları, günümüzde kadın erkek cinsiyet ayrımı olmadan herkes tarafından tercih edilmektedir. Üsküdar’da konumlanan Epiloon Beauty güzellik salonumuzda ShrBuz epilasyon cihazları kullanılmaktadır. Bu sayede uygulamalarımız son derece güvenilir bir şekilde gerçekleştirilmektedir. En yeni teknolojilerle sağladığımız epilasyon hizmetlerimizde kalıcı çözüm sunmaktayız.

Epilasyon Nasıl Uygulanır?
ShrBuz Epilasyon’da cilt yüzeyi ışınlar ile taranır. Ayarlanabilir modları sayesinde ince kıl yapısı olan bölgelerde de başarı ile uygulanabilmektedir. Deri altında bir çok epilasyon cihazına göre daha derine ulaşabilmektedir ve tüm bölgelerde başarılı sonuçlar alınabilmektedir.

Kalıcı Çözüm ve Kesin Sonuç Sunuyoruz!
Günümüzde en fazla yaşanan sorunlardan biri kalıcı çözüm üretme konusunda yaşanmaktadır. Güzellik salonumuzda kullanmış olduğumuz epilasyon cihazları, en yeni teknolojilere sahip, tüm kıl tiplerine uygulanabilen ve sonuç verebilen, 4 mevsim uygulanabilir olma özelliği ile %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

Kaç Seans Olarak Uygulanır?
Epilasyon uygulaması yapılacak bölgeye ve kıl yoğunluğuna göre seans sayısı değişiklik gösterebilmektedir. Ortalama 6-10 Seans aralığında %90 oranında bitiş sağlamaktadır.

Koronavirüs İçin Tedbirlerimizi Aldık!
Türkiye’de ve dünyada yaşanan Covid-19 virüsüne karşı güzellik salonumuzda üst düzey önlemler alınmış bulunmaktadır.

Detaylı bilgi, fiyat, randevu için bizi arayabilir veya iletişim formunu doldurarak bize mesajınızı bırakabilirsiniz.

× Whatsapp Canlı Destek