İpek Kirpik

Son yıllarda fazlaca revaçta olan ipek kirpik uygulaması günümüzde bir çok kadın tarafından en çok tercih edilen güzellik uygulamalarından biri haline gelmiş bulunmaktadır. Epiloon Beauty, uzun yıllardır ipek kirpik ve diğer kirpik uygulamalarını başarılı şekilde uygulamaktadır. Kirpiklerin daha belirgin bir yapıya bürünmesi ve aynı zamanda doğal görünümünü kaybetmemesini sağlayan ipek kirpik, zayıf ve seyrek kirpiklere sahip olanlar için etkili bir uygulamadır. Sadece uzmanları tarafından yapıldığı zaman yüksek etki sağlar.

İpek kirpik, istenen gürlükle uygulanabilir olması özelliğiyle de dikkat çekmektedir. Uygulamada adet, incelik ve kalınlık gibi seçenekler mevcut olup, tamamen tercihe bağlı miktarda ipek kirpik kullanılabilmektedir. İpek kirpik uygulamasında uygulamayı yapan uzmanın profesyonel olması büyük önem taşır. Çünkü uygulama öncesinde yapılacak olan yanlış bir analiz kirpiklere zarar verebilmektedir.

İpek Kirpik Nedir?
İpek kirpik, tüm kirpiklere tek tek yapıştırılarak uygulanır. Kirpiklere doğal ve daha dikkat çekici bir görünüm kazandırır. Özel günlerinizde veya günlük olarak fazla makyaj yapmayı sevmeyenler için hayat kurtarır nitelikteki bu güzellik uygulaması basit ve kolay olarak düşünülse de uzmanlık gerektiren bir uygulamadır.

Koronavirüs İçin Tedbirlerimizi Aldık!
Türkiye’de ve dünyada yaşanan Covid-19 virüsüne karşı güzellik salonumuzda üst düzey önlemler alınmış bulunmaktadır.

Detaylı bilgi, fiyat, randevu için bizi arayabilir veya iletişim formunu doldurarak bize mesajınızı bırakabilirsiniz.

× Whatsapp Canlı Destek