Kirpik Lifting

Kirpik lifting, son yıllarda fazlaca revaöta olan uygulamalardan biridir. Kirpikleriniz için mükemmel ve kusursuz uygulamalardan biri olan kirpik lifting, kirpik kıvırma olarak da bilinir. Seyrek ya da zayıf kirpiklere sahip olanlar için ideal güzellik uygulamalarından biri olan kirpik lifting, uzman kişiler tarafından yapıldığı zaman verim sağlar. Epiloon Beauty, uzun yıllardır kirpik uygulamaları alanında hizmet vermekte olup, yüksek müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

Kirpik Lifting Nedir?
Kirpik lifting, kirpiklerin belirli bir süre boyunca daha uzun ve hacimli görünmesini sağlayan bir güzellik uygulamasıdır. Sadece doğal kirpiklerin köklerine uygulanan bu uygulama keratin bakımı olarak da bilinmektedir. Gerek sosyal medyada gerekse günlük hayatta adını sıkça duyduğumuz kirpik lifting, kesinlikle zararlı bir madde kullanılmaksızın hijyenik ortamlarda yapılmalıdır. Uygulamada kullanılan malzemelerin hepsi göz sağlığı açısından uygun olması gerekir.

Kimler Kirpik Lifting Yaptırmalı?
-Seyrek ve hacimsiz görünen kirpiklere sahip olanlar
-Günlük hayatınızda makyaj yapmadan dolgun ve hacimli kirpiklere sahip olmak isteyenler

Kirpik lifting uygulaması öncelikle kirpiklerinizin uzunluğuna göre S-M-L olmak üzere 3’e ayrılan ped yapıştırılarak başlanır. Sonrasında kirpiklerin tek tek ayrılarak cımbızla yapıştırıp kıvrık hale gelmesi sağlanır. 1 numaralı bakım ürünü sürülerek 15 dakika bekledikten sonra keratin işlemi gerçekleştirilir. 20 dakika daha beklettikten sonra pedler çıkarılıp son bakım ürünü sürülerek işlem tamamlanır.

Nelere Dikkat Edilmeli?
Uygulama göz gibi hassas bir bölgenin çevresinde gerçekleşecek olması sebebiyle hijyen açısından kusursuz nitelikte steril bir ortamda gerçekleşmesi gerekmektedir. Ayrıca kullanılan malzemelerin de hijyen açısından uygun olması gerekmektedir. Uygulamada kullanılacak malzemeler de yine göz ve sağlık açısından zararlı olmamalıdır. Bu sebeple uygulama yaptırmadan önce bu kurallara dikkat etmeniz önemle tavsiye edilir.

Koronavirüs İçin Tedbirlerimizi Aldık!
Türkiye’de ve dünyada yaşanan Covid-19 virüsüne karşı güzellik salonumuzda üst düzey önlemler alınmış bulunmaktadır.

İpek kirpik hakkında daha detaylı bilgi, fiyat, randevu için bizi arayabilir veya iletişim formunu doldurarak bize mesajınızı bırakabilirsiniz.

× Whatsapp Canlı Destek