Lazer Epilasyon

Günümüzde büyük bir konfor sağlayan lazer epilasyon uygulamaları, günümüzde kadın erkek cinsiyet ayrımı olmadan herkes tarafından tercih edilmektedir. Üsküdar’da konumlanan Epiloon Beauty güzellik merkezimizde Amerikan Sağlık Kuruluşu FDA onaylı ShrBuz lazer epilasyon cihazları kullanılmaktadır. Bu sayede uygulamalarımız son derece güvenilir bir şekilde gerçekleştirilmektedir. En yeni teknolojilerle sağladığımız lazer epilasyon hizmetlerimizde kalıcı çözüm sunmaktayız.

Lazer Epilasyon Nasıl Uygulanır?
ShrBuz Lazer Epilasyon’da cilt yüzeyi lazer ışınları ile taranır. Ayarlanabilir modları sayesinde ince kıl yapısı olan bölgelerde de başarı ile uygulanabilmektedir. Deri altında bir çok lazer epilasyon cihazına göre daha derine ulaşabilmektedir ve tüm bölgelerde başarılı sonuçlar alınabilmektedir. Uygulama sırasında gözlere lazer ışınlarına karşı koruyucu gözlükler takılır. Kolay kullanım özelliğine sahip, esnek ve hızlıdır.

Kalıcı Çözüm ve Kesin Sonuç Sunuyoruz!
Günümüzde en fazla yaşanan sorunlardan biri kalıcı çözüm üretme konusunda yaşanmaktadır. Güzellik merkezimizde kullanmış olduğumuz lazer epilasyon cihazları, en yeni teknolojilere sahip, tüm kıl tiplerine uygulanabilen ve sonuç verebilen, 4 mevsim uygulanabilir olma özelliği ile %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

Kaç Seans Olarak Uygulanır?
Lazer epilasyon uygulaması yapılacak bölgeye ve kıl yoğunluğuna göre seans sayısı değişiklik gösterebilmektedir. Ortalama 6-10 Seans aralığında %90 oranında bitiş sağlamaktadır.

Koronavirüs İçin Tedbirlerimizi Aldık!
Türkiye’de ve dünyada yaşanan Covid-19 virüsüne karşı güzellik merkezimizde üst düzey önlemler alınmış bulunmaktadır.

Detaylı bilgi, fiyat, randevu için bizi arayabilir veya iletişim formunu doldurarak bize mesajınızı bırakabilirsiniz.

× Whatsapp Canlı Destek