Protez Tırnak

Protez tırnak, uzun yıllardır tercih edilen, son yıllarda fazlaca revaçta olan, tırnaklarınız için sağlıklı, renkli ve etkileyici bir görünüm kazandıran uygulamadır. İstanbul Üsküdar’da protez tırnak hizmeti de vermekte olan Epiloon Beauty, uzun yıllardır protez tırnak uygulamalarını başarılı bir şekilde uygulamaktadır. Maniküre ayrılan zaman ve enerji düşünüldüğünde böyle bir işlemden kurtarması bile birçok kadın tarafından tercih edilmesini sağlamaktadır. Tırnaklar hem kendinize hem de topluma karşı gösterdiğiniz özenin temsilidir. Kişisel güzelliğin ve bakımın giderek gelişmesiyle ortaya çıkan yenileşmelerden biri de protez tırnaktır.

Protez Tırnak Nedir?
Protez tırnak sağlıklı, düzgün görüntü kazandıran bir yöntemdir ve kadınlara kolay bir kullanım sağlar. Takma tırnak kullanımı tırnaklarınızı daha kalın gösterir, yapar durur ve zahmetli bir işlemdir. Düzeni olarak manikür yaptırmak ise zaman almaktadır, işlem sonrasında bu gibi yorucu uygulamalardan uzun süre kurtulabilir ve bununla birlikte doğal duran, güzel tırnaklara sahip olabilirsiniz. Ayrıca protezleri gerçek tırnaklardan ayırmak çok zordur. Tırnaklarınızın üzerine koruyucu madde uygulaması yapılır. Bu sayede tırnaklarınıza zararlı olmamaktadır. Nefes alan yapısı sayesinde protez çıktıktan sonra sararmalarla karşılaşmazsınız, tırnağınızda mineral eksiklikleri oluşmaz. Tırnağınızın şekline ya da arzu ettiğiniz şekillerde ayarlanır. Tercihe bağlı olarak tırnak yapılırken jel veya akrilik malzeme kullanılır. Akrilik malzeme tırnağa uygun olarak kullanılır. Doğal bir görünüm elde etmek için gerçek tırnaklarınızla aynı seviyede olacak şekilde törpüleme işlemi yapılır. Törpüleme aşamasından sonra seçilen tırnak çeşitlerine göre özel tırnak jelleriyle kaplama tırnağa uygulanır. Bu işleme, tırnağın yaptırıldığı güzellik salonlarından birine başvurarak istediğiniz zaman son verebilirsiniz.

Tırnak bu konuda uzman kişiler tarafından çıkarılmadığı takdirde gerçek tırnaklarınızda kalıcı hasara yol açabilir. Bu uygulama özel sıvılar kullanılarak yapıldığı için evde kendiniz tarafından çıkartmaya çalışmanız cildiniz açısından kötü sonuçlar doğurabilir. Gerçek tırnaklarınız düzenli olarak uzama eylemindedir, bu yüzden alt kısımdan çıkan tırnaklara da tekrar protez dolgusu yaptırabilirsiniz. Aynı zamanda oje ve benzeri kimyasalları tırnağınıza uzun bir süre sürmeyeceğiniz içinin, daha sağlıklı ve dinlenmiş tırnaklara sahip olma fırsatı yakalarsınız.

× Whatsapp Canlı Destek